Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu

Turkcell Technical Trip

Türü Teknik Gezi
Konu Turkcell Teknik Gezi
Konuşmacı(lar)
Düzenleyen KİT KULÜBÜ
Organizasyon Öğrenci Kulübü
Tarih(ler) 2014-03-2108:0021.03.2014 08:00 / 21.03.2014
Yer Türkcell Merkez
Dil Türkçe
Anahtar Kelimeler turkcell teknik gezi
Açıklama

HKU Öğrencileri Turkcell'de Hasan Kalyoncu Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren KIT (Kalyoncu Institute of Technology Association), İstanbul'da bulunan Turkcell Maltepe Plaza ve Kalyon Grup'a teknik gezi düzenledi.

KIT öğrenci topluluğunun organize ettiği teknik geziye, Bilgisayar ve Elektrik- Elektronik Mühendisliği öğrencilerinden oluşan 20 kişilik öğrenci grubu katıldı.Turkcell Teknoloji Plazada Sn. Başak Kumdereli öğrencilerimize, Turkcell ve çalışma sistemleri hakkında sunum yaptı.

Plaza'nın Teknik İşler Bölümü sorumlusu Elektrik ve Elektronik Mühendisi Sn. Can Küçükakdağ da öğrencilerimize telekomünikasyon sistemleri hakkında bilgiler verdi. KIT öğrenci topluluğunun organize ettiği teknik gezi, Kavacık'ta bulunan Kalyon Grup binası ziyaretiyle devam etti. Kalyon Grup Plaza İnsan Kaynakları Müdürü Sn. Dilşat Ağagündüz, Kalyon Grubun tamamlanmış ve devam etmekte olan dev projeleri hakkında öğrencilerimize bilgiler verdi.

Kalyon Grup Başkan Yardımcısı Sn.Haluk Kalyoncu, öğrencilerimiz ile yakından ilgilenerek, ziyaretlerinden dolayı mutluluklarını ifade etti. KIT öğrenci topluluğuna bu anlamlı geziyi düzenlemelerinden dolayı teşekkür etti.