Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu

Lisansüstü Mezuniyet Töreni

Türü Festival / Şenlik / Şölen
Konu Lisansüstü Mezuniyet Töreni
Konuşmacı(lar)
Adı SoyadıGörevSunum
Prof.Dr. Tamer YILMAZ   
Düzenleyen Rektörlük
Organizasyon Rektörlük
Tarih(ler) 2013-10-0514:0005.10.2013 14:00 / 05.10.2013
Yer Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Amfisi
Dil Türkçe
Anahtar Kelimeler menzuniyet yüksek lisans lisanüstü sbe sosyal bilimler enstitüsü
Açıklama

Lisansüstü programlarımızdan öğrencilerimizin mezun olduğu Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetim, Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans Programları Mezuniyet Töreni, HKÜ Hukuk Fakültesi amfisinde yapıldı.

Törene; Rektör Prof. Dr. Tamer YILMAZ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hanifi ASLAN, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Edibe SÖZEN, Enstitü Müdürü Prof. Dr. İbrahim YILDIRIM, İİSBF Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yakup DURMAZ, Genel Sekreter Ümit ŞAHNAOĞLU, Öğrenci İşleri Müdürü Nigar DOĞAN, öğretim üyeleri, kurum birim amirleri, öğrenciler ve aileler katıldı.

Rektör Prof. Dr Tamer YILMAZ ise, “Başarılarınızdan ötürü sizleri tebrik ediyorum. Hasan Kalyoncu ailesi olarak iş hayatınızda profesyonel ve başarılı olmak adına gayretlerinizin belgesi olan diplomalarınız sizin anahtarınızdır. Siz ülkenin aydın kişilerisiniz. Sadece mevcut işlerinizi iyi yapmakla göreviniz sınırlı olmamalı, aynı zamanda insanları eğitmek, güçlendirmek ya da toplumsal olaylarda fikir belirteci olmak durumundasınız. Çünkü gerçek anlamda eğitilmiş, donaımlı ve nitelikli kişiler ülkenin geleceğini belirler. Çok ağır bir eğitim aldınız. Memleketimize aydınlatıcı hizmet vereceğinizi biliyorum.” şeklinde konuştu.

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim YILDIRIM bir hikâyeyle başladığı konuşmasında, “Çalışma hayatınızda daima kariyerinizi üst seviyelerde tutmak adına kendinize güvenin, kendinizi sevin. Tüm öğrencilerime hayatı boyunca başarılar diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından öğrencilerimize diplomalarının takdim edilmesi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle tören son buldu.

Resimler Lisansüstü Mezuniyet Töreni Lisansüstü Mezuniyet Töreni Lisansüstü Mezuniyet Töreni Lisansüstü Mezuniyet Töreni Lisansüstü Mezuniyet Töreni