Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu

Köy Okulları Okuyor Projesi Sıra Gecesi

Türü Festival / Şenlik / Şölen
Konu Köy Okulları Okuyor Projesi
Konuşmacı(lar)
Adı SoyadıGörevSunum
Şanlıurfa Belediyesi Konservatuarı URFA SIRA GECESİ EKİBİ Sıra Gecesi Ekibi 
Düzenleyen Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü
Organizasyon Öğrenci Kulübü
Tarih(ler) 2013-12-1813:0018.12.2013 13:00 / 18.12.2013
Yer Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Amfisi
Dil Türkçe
Anahtar Kelimeler köy okulları okuyor projesi sıra gecesi şanlıurfa belediyesi konservatuarı urfa sıra gecesi ekibi
Açıklama

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Amfisi’nde T Genç Katkılarıyla Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından organize edilen “Köy Okulları Okuyor Projesi” kapsamında Şanlıurfa Belediyesi Konservatuarı tarafından Sıra Gecesi Konseri düzenlendi.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi ilginç ve keyifli bir etkinliğe sahne oldu. Şanlıurfa sıra gecelerinin vazgeçilmez grubu, otantik bir dinleti sundular. Gerçekleşen etkinliğe; Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hanifi Aslan,  Akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

İlk olarak Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Kızılelma; “Gönüllülük gönlünce çalışma değildir misyonu ile çıktığımız bu yolda desteklerinden dolayı üniversite yönetimine, T Genç’e, Şanlıurfa Belediyesine ve TÖK Başkanı Nihat Buğra Ağaoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü organizasyonunda Şanlıurfa Belediyesi Konservatuarı Urfa Sıra Gecesi Ekibi sahne aldı. Tüm katılanların hep bir ağızdan söylediği şarkılar ve çekilen halaylarla coşkulu anlar yaşandı.

Programın ardından Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından Şanlıurfa Kültürünü tanıtım ve yaşatma adına katılımcılara çiğ köfte servisi yapılarak, köy okullarına yardım için bağış toplandı.

 

Resimler Sanliurfa Belediyesi Konservatuari Urfa Sira Gecesi Ekibi Sanliurfa Belediyesi Konservatuari Urfa Sira Gecesi Ekibi Sanliurfa Belediyesi Konservatuari Urfa Sira Gecesi Ekibi Sanliurfa Belediyesi Konservatuari Urfa Sira Gecesi Ekibi